Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Selen Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal zeval projeleri alanlarında birhayli başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak misyon yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün nispetle üste eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda misyon yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları ortamında, şuurlu Jönler sosyal zeval projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin terbiye ve irfan düzındaki gereksinimlerinı karşıtlamaya yönelik çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde binalandırdığı şuurlu Jönler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine kadar umum bu binalanmanın ortamında bulunarak, faydalı aksiyonlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş âdemıdır ve iş yazgıında da başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı azamet ve yapılarda reislik pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal zeval ve pediatri düzındaki çaldatmaışmalarını ivinti kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal zeval projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, körpelerin terbiye ve irfan düzındaki gereksinimlerinı karşıtlamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir