Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de rical derunin üretilen elan süssüz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını hapsetmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri küşade arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biryoğun mert dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de belde almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli de başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu denli narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyavuz keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri biricik modül olarak satmanın indinde biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak anbean liberalleşmeye dosdoğru revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla alakadar olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk bildirmek derunin adidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de anayasa kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları biricik başına veya bir partnerle her yaştan ölümlü tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik koymak derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde pinhan başüstüneğu derunin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla devam etmek temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre elde etmek, işlemlevselliği hakkında selen edinmeden satın elde etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin oylumlu çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; artık vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan düzenışveriş elan kolaylık ve geniş olmaya kelleladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu artırdığı derunin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına yaşayanlık koymak, elan yavuz bir orgazm devam etmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek derunin sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan işi yok olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında oylumlu vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri biricik şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta bayağı yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona gereğince davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en kolaylık yolu. Antrparantez seks esnasında geçerli olmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken halielde etmek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan yavuz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yavuz bir seksin sonu hâllü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir